• Banner

  • Ka mbaruar

Frikë e madhe dhe mjerim në Rajhun e Tretë, Bertolt Breht

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Frikë e madhe dhe mjerim në Rajhun e Tretë

Origjinali: Furcht und Elend des Dritten Reiches

Gjinia: Dramë

Autori: Bertolt Breht 

Shqipëroi: Enver Fico

Shtëpia botuese: Naim Frashëri

Viti: 1973

Fq. 144

Pesha: 0.092 kg

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Naim Frashëri
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)