Epoka e Skenderbeut

Information

Speciale

Epoka e Skenderbeut Këtu është 1 produkt.

Jeni duke parë 1 - 1 nga 1 artikuj
 • $45.07 $56.34 -20% Në gjendje
  I ri

  Autori e ka konceptuar hartimin e kësaj monografie mbi jetën dhe veprën e Gjergj Kastriot Skënderbeut, të lidhur edhe me paraqitjen e burimeve historike dokumentare të shek. 15, dokumente bashkëkohëse të Heroit, që fillojnë me kohën e Gjon Kastriotit dhe mbarojnë me vdekjen e Skënderbeut.

  $45.07 $56.34 -20%
  Ulje çmimi!
  Në gjendje
Jeni duke parë 1 - 1 nga 1 artikuj