• Banner

Mësoni spanjisht
meso spanjisht (libra, metoda, fjalore) ne shqip

Mësoni spanjisht

Këtu do të gjeni disa libra, metoda dhe fjalorë për të mësuar spanjisht.
Filtrat aktiv

Botuesi: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Ivzi Koçi, Kristofor Ndreu

(0)

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Çmimi 935 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 100 Lekë
More
Ka mbaruar