• Banner

Mëso kompjuterin
meso kompjuterin ne shqip

Mëso kompjuterin

Këtu do të gjeni disa libra/metoda për të mësuar kompjuterin në shqip.
Filtrat aktiv

Botuesi: Pema

Krimi kibernetik, Misha Glenny

Në këtë libër magjepsës dhe bindës, Misha Glenny, autori i librit ndërkombëtarisht të njohur “McMafia”, zbulon tri kërcënimet themelore me të cilat përballemi në shekullin e njëzetenjëtë; krimin kibernetik, luftën kibernetike dhe spiunazhin industrial kibernetik.

Çmimi 1 200 Lekë
More
Në gjendje