• Banner

Mësoni greqisht
meso greqisht

Mësoni greqisht

Libra dhe metoda për të mësuar greqisht.
Filtrat aktiv

Referenca: 2143

Botuesi: Te tjere

Fjalor Greqisht - Shqip, Lavdimir Marku

(0)

• Rreth 40 mijë fjalë e shprehje më të përdorshme në gjuhën e folur dhe të shkruar greke• Mbi 60 mijë referenca• Specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren• Një shtojcë e shkurtër gramatikore

Çmimi 1 800 Lekë
More
In Stock

Referenca: SKU000897

Botuesi: Te tjere

Flas greqisht (metode), Antela Vouli

(0)

Nëse doni të filloni të mësoni gjuhën greke apo nëse doni të komunikoni me greqishtfolës, "Flas greqisht" është libri që ju nevojitet. Ky libër përmban njohuri fonetike dhe gramatikore, fjalë e shprehje të përdorimit të përditshëm në familje, në punë në udhëtim etj., folje të zgjedhuara në tri kohët kryesore dhe fjalor f

Çmimi 650 Lekë
More
Ka mbaruar