Kategoritë

Botuesit

Autorët

Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli Shihe të plotë

Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli

Fjalor praktik me rreth 3500 fjalë e shprehje me drejtshkrim dhe drejtshqiptim të gjuhës greke.

Info shtesë

SKU001846

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

libërNga (sasia)Ulja
Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli3 --$0.70
Titulli: Greqishtja në udhëtimOrigjinali: Greqishtja në udhëtimGjinia: Fjalor xhepiAutori: Antela VouliShtëpia botuese: KleanViti: 2011 Fq. 174Pesha: 0.12 kgISBN: 978-9928-4069-1-4 Fjalor praktik me rreth 3500 fjalë e shprehje me drejtshkrim dhe drejtshqiptim të gjuhës greke.