Learn Greek

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli View larger

Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli

SKU001846

New book

Fjalor praktik me rreth 3500 fjalë e shprehje me drejtshkrim dhe drejtshqiptim të gjuhës greke.

More details

$5.63

-20%

$7.04

Add to wishlist

Volume discounts

QuantityPriceYou Save
3 $0.70 Up to $19.01

More info

Title: Greqishtja në udhëtimOriginal: Greqishtja në udhëtimCategory: Pocket dictionaryAuthor: Antela VouliPublisher: KleanYear: 2011Pgs. 174Weight: 0.12 kgISBN: 978-9928-4069-1-4

Reviews

Write a review

Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli

Greqishtja ne udhetim, Antela Vouli

Fjalor praktik me rreth 3500 fjalë e shprehje me drejtshkrim dhe drejtshqiptim të gjuhës greke.