Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Learn German
learn german (methods, dictionaries) in albanian

Learn German

Here you will find a selection of Albanian methods, books and dictionaries to learn German.

There are 6 products.

Showing 1-6 of 6 item(s)
Active filters

Brand: Te tjere

Gjermanishtja me dhe pa mesues, Sabina Dhrimo

Review(s): 0

Title: Gjermanishtja me dhe pa mësuesOriginal: Gjermanishtja me dhe pa mësuesCategory: Foreign language studiesAuthor: Sabina DhrimoPublisher: InfBotuesYear: 2009Pgs. 352Weight: 0.558 kgISBN: 978-99956-789-3-7

Price ALL900.00
More
There are not enough products in stock