• Banner

Bestsellers for 2008
albanian bestsellers 2008

Bestsellers for 2008

Here you may find Albanian bestseller books during 2008 from the following categories.

There are 63 products.

Showing 1-12 of 63 item(s)
Active filters

Publisher: Dituria

Rekuiem për ëndrrën amerikane, Noam Chomsky

(0)

Reduktimi i demokracisë, shkarkimi i barrës mbi të varfrit dhe shtresat e mesme, shkatërrimi i solidaritetit ndërmjet njerëzve, manipulimi i zgjedhjeve, përdorimi i frikës dhe fuqisë së shtetit për të mbajtur në kontroll “plebenjtë”. Dhjetë parime - të trajtuara në po aq kapituj ndriçues - të cilat, nëse nuk do të dimë të reagojmë, do të na çojnë në...

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In stock