• Banner

Learn English

Learn English

Here you will find a selection of Albanian methods, books and dictionaries to learn English.

There are 25 products.

Showing 1-12 of 25 item(s)
Active filters

Publisher: EDFA Botime

Learning Albanian in a short period of time, Bahri Beci, Merita Bruci

(0)

Ky libër përmban: - Një paraqitje të përgjithshme të veçorive strukturore të gjuhës shqipe,- Pesëmbëdhjetë mësime praktike me temë nga jeta e përditshme,- Një leksik tematik plotësues me rreth 1000 lema dhe shprehje të gjuhës së folur,- Tabela të zgjedhura gramatikore të lakimeve dhe zgjedhimeve në gjuhën shqipe.

Price ALL808 Regular price ALL950
More
In stock

Reference: 2161

Publisher: Pegi

Anglishtja per te shkruar

(0)

Title: Anglishtja për të shkruarOriginal: L'anglais pour ècrireCategory: Dictionary, methodAlbanian translator: Anida KisiPublisher: PegiYear: 2011Pgs. 120Weight: 0.12 kgISBN: 978-9928-124-17-3

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In Stock