• Banner

Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit në anglisht, Bato dhe Sokol Bega
  • Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit në anglisht, Bato dhe Sokol Bega

Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit në anglisht, Bato dhe Sokol Bega

Një guidë e përgjithshme mbi të mësuarit të gjuhës dhe të kulturës angleze dhe amerikane për të përmirësuar njohuritë mbi anglishten në mënyrë themelore.

ALL1,500
Quantity
In stock

Description

Title: Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit në anglisht
Vështrim historik & gjuhësor
Original: Si të përmirësojmë shqiptimin dhe të folurit në anglisht
Vështrim historik & gjuhësor
Category: Language learning method
Author: Bato Bega, Sokol Bega
Publisher: BS-Books
Year: 2016
Pgs. 386
Weight: 0..69  kg
ISBN: 978-0028-435-200
This book is in Albanian

Product Details
BS-Books
16 other products in the same category:

Reference: 2161

Publisher: Pegi

Anglishtja per te shkruar

Title: Anglishtja për të shkruarOriginal: L'anglais pour ècrireCategory: Dictionary, methodAlbanian translator: Anida KisiPublisher: PegiYear: 2011Pgs. 120Weight: 0.12 kgISBN: 978-9928-124-17-3

Price ALL500
More
In Stock

Reference: SKU001502

Publisher: Te tjere

Fjalor termash biznesi, finance dhe juridiksioni ekonomik, Anglisht-Shqip, Luan Kaceli

Ky Fjalor përmban rreth 20.000 terma, dhe është përmirësimi dhe zgjerimi i plotë i Fjalorit të mëparshëm "Terma Juridike, Ekonomike dhe Biznesi", i botuar më parë, i cili përmbante rreth 9.000 terma. Nga vetë numri i termave, rezulton se ky fjalor përmban mbi dyfishin e termave të shtjelluara në Fjalorin e parë, dhe një përmirësim të dukshëm të termave të...

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001514

Publisher: Vernon Publishing

Homonyms, Synonyms & Antonyms, Kathryn Church

Kathryn Church has a Bachelor of Arts Degree in Spanish, Linguistics and Education from the University of Wisconsin (U.S.A). She also has a Master of Arts degree in Higher and Adult Education from Arizona State University (U.S.A). She is a  certified Spanish and ESL (English as a Second language) teacher. 

Price ALL1,000
More
In Stock
Comments (0)