• Banner

Educational books
educational books for youth in albanian

Educational books

Educational books for youth, in Albanian.

There are 208 products.

Showing 1-12 of 208 item(s)
Active filters

Publisher: Aeditions

Bazat e programimit kompjuterik, Carol Vorderman

Review(s): 0

Një udhëzues unik, i rrallë, i pari në shqip, për të apasionuarit pas programimit kompjuterik, si dhe për të gjithë ata që duan të kuptojnë se si funksionojnë kompjuterat. Programi kompjuterik është tërësia e udhëzimeve që zbaton kompjuteri për të kryer një detyrë. “Të kodosh” ose “të programosh”, do të thotë të shkruash hap pas hapi udhëzime, të cilat i...

Price ALL1,500
More
In stock