• Banner

New arrivals 2020
Here are the books published in Albanian during 2020

New arrivals 2020

Here are the books published in Albanian during 2020

Subcategories

There are 427 products.

Showing 1-12 of 427 item(s)
Active filters

Publisher: Botimet Dudaj

Monarku i hijeve, Javier Cercas

“Monarku i hijeve”, si hetim personal dhe kolektiv, si një roman për luftën thellësisht kundër luftës, u përgjigjet në mënyrë të papritur dhe iluminuese pyetjeve të ngritura nga autori mbi pesëmbëdhjetë vjet më parë me “Ushtarë të Salaminës”.

Price ALL1,200
More
In stock