• Banner

History & Current Affairs
history & current affairs books in albanian

History & Current Affairs

Books in Albanian about History and Current Affairs.

There are 1319 products.

Showing 1-12 of 1319 item(s)
Active filters

Publisher: Cabej

Shtëpia te selvia, Anisa Markarian

Kujtimet nga jeta e përditshme në Tiranën e viteve të periudhës para kohës së komunizmit vijnë me një shqipe për t’u pasur zili, herë herë si një album familjar dhe më pas si grimca nga jeta e një fëmije si dhe një meditim mbi diktaturën dhe pasojat që ajo pati në të menduarit dhe të jetuarit.

Price ALL1,080 Regular price ALL1,200
More
In stock