• Banner

World Literature
2008 bestsellers for world literature in albanian...

World Literature

Discover the 2008 Bestsellers for World Literature in Albanian...

There are 9 products.

Showing 1-9 of 9 item(s)
Active filters

Reference: SKU000101

Publisher: Botimet Dudaj

Loje dashurie, Danielle Steel

(0)

TitulliLojë dashurieRomanAutoriDanielle SteelPërktheuAlma KushovaShtëpia botueseDudaj, 2003F. 440pesha: 0.43 Kg. Citim nga libri Gjithë ato kujtime që kishin patur ishin të huaja tani, si rrobat e vjetra q&e

Price ALL767
More
Out-of-Stock

Reference: SKU000048

Publisher: Botimet Dudaj

Engjëj dhe Djaj, Dan Brown

(0)

Përpara se të shpërthente te "Kodi i Da Vinçit", simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë.

Price ALL1,000
More
In Stock