All best sellers
  • Banner

Books for young people, 14-16 years

Books for young people, 14-16 years

There are 2 products.

Showing 1-2 of 2 item(s)
Active filters

Publisher: Aeditions

Enciklopedia e madhe e trupit të njeriut

Review(s): 0

Atë mund ta përdorin të gjithë fëmijët e adoleshentët që duan të njohin gjithçka mbi pjesët dhe funksionimin e trupit të njeriut, që u pëlqen mjekësia dhe që u nevojitet për të sqaruar si duhet e për të ilustruar tema të ndryshme mësimore në lëndë, si: dituria e natyrës, biologjia, anatomia etj.

Price ALL2,000.00 Regular price ALL2,500.00
More
In stock

Publisher: Botart

Ky është zëri im, Angie Thomas

Review(s): 0

Dhe gjithë zemërimin dhe inatin e vet, Brija e shfryn në këngën e saj të parë... për shumë arsye të gabuara. Shumë shpejt Brija e gjen veten në qendër të një polemike, e portretizuar nga media më shumë si e rrezikshme sesa si repere.

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock