• Banner

  • Reduced price

Enciklopedia e madhe e trupit të njeriut

Atë mund ta përdorin të gjithë fëmijët e adoleshentët që duan të njohin gjithçka mbi pjesët dhe funksionimin e trupit të njeriut, që u pëlqen mjekësia dhe që u nevojitet për të sqaruar si duhet e për të ilustruar tema të ndryshme mësimore në lëndë, si: dituria e natyrës, biologjia, anatomia etj.

ALL2,500
ALL2,125 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Enciklopedia e madhe e trupit të njeriut

Original: Knowledge Encyclopedia Human Body 

Category: Encyclopedia

Author: Grup autorësh

Albanian translator: Stavri Pone

Publisher: Aeditions

Year: 2021

Pgs: 208

Weight: 1.370 kg

ISBN: 978-9928-287-90-8

This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Spiunazhologjia, libri i plotë i mjeshtërisë së spiunazhit , enciklopedi për fëmijë

(0)

Që të jesh agjent i shquar i botës së spiunazhit ndërkombëtar, duhet që guximi dhe zgjuarsia të jenë aleatët e tij më të ngushtë. Duhet të jesh i zoti të zbërthesh mesazhe të klasifikuara, të dish të thurësh histori të besueshme, të maskohesh si askush tjetër, si dhe të depërtosh në operacionet më të kontrolluara prej armiqve të tij.

Price ALL2,125 Regular price ALL2,500
More
In stock
chat Comments (0)