• Banner

Albanian Authors
2009 bestselling albanian authors

Albanian Authors

2009 Bestselling Albanian AuthorsIsmail Kadare Fatos Kongoli Sabri Godo Mitrush Kuteli Brunilda Zllami Faik Konica At Zef Pllumi Visar Zhiti Fahri Balliu Rudina Xhunga Mira Meksi Milena Agus Aristidh P. Kola  
Active filters

Publisher: IDK

Shqiptarët, nga mesjeta deri në ditët tona, Peter Bartl

E megjithatë kjo nuk e ndryshon aspak faktin që në historinë e Shqipërisë mbeten shumë gjëra të errëta, duke filluar nga problemi i etnogjenezës, duke vazhduar me Mesjetën (sa shqiptare ka qenë Shqipëria?), për të arritur në kohën turke dhe në historinë më të re, ku herë-herë nuk njihen madje as datat e lindjes së politikanëve kryesorë (shembuj: Pandeli...

Price ALL900
More
In stock