• Banner

Learn Spanish
learn spanish (books, dictionaries, methods in albanian)

Learn Spanish

Learn Spanish with books, dictionaries, methods in the Albanian language.

There are 4 products.

Showing 1-4 of 4 item(s)
Active filters

Publisher: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Ivzi Koçi, Kristofor Ndreu

(0)

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price ALL935 Regular price ALL1,100
More
Out-of-Stock