• Banner

Learn Spanish
learn spanish (books, dictionaries, methods in albanian)

Learn Spanish

Learn Spanish with books, dictionaries, methods in the Albanian language.

There are 6 products.

Showing 1-6 of 6 item(s)
Active filters

Publisher: Albas

Lepuri kthehet, John Updike

Por, kur ajo fton mikun e saj të jetojë me ta, një zezak i ri dhe radikal, i quajtur Skitër, harmonia e brishtë e çiftit prishet në mënyrë të pakthyeshme. “Lepuri kthehet” është i dyti nga katër romanet e John Updike, që përqendrohet te personazhi qendror, Herri “Lepur” Engstrëm. Duke rrëfyer se si Lepuri i zgjidh ose i ndërlikon më tej problemet e tij,...

Price ALL1,500
More
In stock