• Banner

List of products by brand BS-Books

There are 2 products.

Showing 1-2 of 2 item(s)

Reference: SKU000223

Publisher: BS-Books

Gjuha angleze për të gjithë, David Hicks

Kërkesat dhe dëshirat e shumta për të mësuar shpejt dhe mirë gjuhën angleze, na shtynë të marrim përsipër përshtatjen në gjuhën shqipe të metodës së njohur "CALLING ALL BEGINNERS" e përgatitur nga Enti Britanik i Radiopërhapjes, Londër (BBC-British Broadcasting Corporation, London), dhe me autor David Hicks.

Price ALL1,500
More
In stock