• Banner

Fjalor Shqip-Anglisht-Shqip, Pavli Qesku

Ky fjalor ju ofron:

-10.000 fjalë titull,

- Rreth 60.000 fjalë dhe 100.000 ilustrime të përdorimit të

  përditshëm për të dyja gjuhët,

- Shqiptim të anglishtes me sistem fonetik ndërkombëtar etj

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Fjalor Shqip-Anglisht-Shqip

Original: English-Albanian-English Dictionary

Category: Dictionary

Author: Pavli Qesku

Publisher: EDFA

Year: 2019

Pgs: 526

Weight: 0.761 kg

ISBN: 99927-867-5-2

Product Details
EDFA Botime
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Gjuha angleze per femije, Ylvi Basha

(0)

Title: Gjuha angleze për fëmijë (shoqëruar me disk)Original: Gjuha angleze për fëmijë (shoqëruar me disk)Category: Foreign language studiesAuthor: Ylvi BashaPublisher: InfBotuesYear: 2009Pgs. 296Weight: 0.504 kgISBN: 978-99956-720-1-0

Price ALL900
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)