• Banner

List of products by brand ISP & DITA 2000

There are 7 products.

Showing 1-7 of 7 item(s)

Reference: 2784

Publisher: ISP & DITA 2000

Historia e Luftës së Peloponezit, Tuqididi

(0)

Historia e Luftës së Peloponezit, sipas autorit "një vepër për përjetësinë", ka ndikuar papushim politikën, politikën ndërkombëtare dhe strategjinë. Lufta e Peloponezit, 431 – 404 para erës sonë, mes fuqive të Athinës dhe Spartës dhe aleatëve përkatës, u shkaktua nga konfliktet për lundrimin, tregtinë dhe kolonitë dhe mbaroi me rënien e hegjemonisë detare...

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In Stock