Letërsia për fëmijë

Information

Speciale

Letërsia për fëmijë
Zbuloni librat më të shitur gjatë vitit 2008 nga letërsia shqiptare dhe botërore për fëmijë...

Letërsia për fëmijë Janë 6 produkte.

Jeni duke parë 1 - 6 nga 6 artikuj
 • $2.26 $2.82 -20% Është shitur

  Titulli: Aventurat e Kapitenit GrifGjinia: RomanAutori: Xhek London (Jack London)Shqipëroi: Lavdimir MarkuShtëpia botuese: ABCViti: 2007Fq. 192Pesha: 0.181 kg

  $2.26 $2.82 -20%
  Shto në shportë  Më shumë
  Ulje çmimi!
  Është shitur
 • $3.38 $4.23 -20% Është shitur

  -Ne të gjithë jemi të çmendur, - tha Macja. – Unë jam e çmendur. Ti je e çmendur. -Nga e di ti që unë jam e çmendur? – pyeti Liza. -Sigurisht që je e çmendur, - tha përsëri Macja. – Vetëm të çmendurit vijnë këtu.

  $3.38 $4.23 -20%
  Shto në shportë  Më shumë
  Ulje çmimi!
  Është shitur
 • $27.04 $33.80 -20% In Stock

  Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com

  $27.04 $33.80 -20%
  Ulje çmimi!
  In Stock
 • $5.41 $6.76 -20% Ne gjendje

  Te libri "Djali, dallëndyshja dhe maçoku" ndodhin aventura fantastike dhe të mrekullueshme në pyll, në qiell dhe në fund të detit. Është një botë plot me dritë, me ngjyra dhe me lëvizje. Me poezi dhe marramendje kinematografike.

  $5.41 $6.76 -20%
  Ulje çmimi!
  Ne gjendje
 • $7.89 $9.86 -20% Në gjendje

  Kush është Artemis Fowl – i? Një gjeni? Natyrisht, përderisa arrin të lozë me teknologjinë ashtu si të tjerët lozin me ushtarët e vegjël. Një kriminel? Pa dyshim që po: prejardhja e tij nga një plejadë e vjetër dhe e shquar keqbërësish nuk është e rastësishme.

  $7.89 $9.86 -20%
  Ulje çmimi!
  Në gjendje
 • $13.52 $16.90 -20% Ne gjendje

  Titulli: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytëOrigjinali: Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytëGjinia: PërrallaAutori: Virgjil MuçiShtëpia botuese: AeditionsViti: 2010Fq. 437Pesha: 0.781 kgISBN: 978-99956-704-9-8

  $13.52 $16.90 -20%
  Ulje çmimi!
  Ne gjendje
Jeni duke parë 1 - 6 nga 6 artikuj