• Banner

Lista e librave të botuesit Turdiu

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Botuesi: Turdiu

Skanderbeg, Princi i Epirit, Bernardino De Bindoni

(0)

Për heroin tone kombëtar, Gjergj' Kastn'oti' Skënderbeun, kanë shkruar shkrimtarë dhe historianë në të gjitha kohët dhe gjuhët e botes. Dhe ky libër ndoshta nuk do të shtonte asgjë më tepër nga çfarë kanë përshkruar të tjerët si për figurën e tij, ashtu edhe për betejat e zhvilluara. Por përkthimi i këtij libri kishte për qëllim të sillte dokumente të...

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Në gjendje