• Banner

  • Ka mbaruar
Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi
  • Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

700 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Shkrime për kulturën dhe letërsinë
Gjinia: Kritikë letrare
Autori: Antonio Gramshi
Shqipëroi: Petro Zheji
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1981
Fq. 264
Pesha: 0.205 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
chat Përshtypjet (0)