• Ka mbaruar
Epika Historike 3
  • Epika Historike 3

Epika Historike 3

800 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

Përshkrimi

Titulli: Epika Historike 3                                                                                                                                            
Gjinia: Histori
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1990
Fq. 772
Pesha: 0.710 kg

Detajet e librit
0
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historia e Shqipërisë, vol. 2-4

Vëllimi parashtron historinë e Shqipërisë. Vepra është botuar para vitit 1990 dhe është interesante të shihet mënyra e interpretimit të ngjarjeve historike të popullit tonë nën vijën e partisë – shtet.
3 500 Lekë
More