• Banner

Nentori 1986, vol.6
  • Nentori 1986, vol.6

Nentori 1986, vol.6

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1986, vol.6
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1986
Fq.215
Pesha: 0.186 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Shqipenija me 1937

(0)

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Çmimi 14 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)