• Banner

Mother Albania, Dritero Agolli
  • Mother Albania, Dritero Agolli

Mother Albania, Dritero Agolli

400 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Mother Albania
Gjinia: Poemë
Autori: Dritëro Agolli
Shtëpia botuese: 8 Nëntori
Viti: 1985
Fq. 184
Pesha: 0.111 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 5-6, 1973

Gjurmë të trashëgimisë ilire në toponiminë e sotme të vendit tonë, Hasan Ceka.Arkitektura dhe restaurimi i kishës së Perondisë, Aleksandër Meksi.Kalaja e Vlorës, Apollon Braçe.Kështjella e Bashtovës, Gjerak Karaiskaj.Të dhëna mbi kasollet fshatare në vendin tonë dhe gjurmët e tyre në lashtësi, Koço Zheku.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)