• Banner

  • Ka mbaruar
Studime Filologjike 1990, vol. 1
  • Studime Filologjike 1990, vol. 1

Studime Filologjike 1990, vol. 1

Vlerësimi 
350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi


Titulli: Studime Filologjike 1990, vellimi 1
Gjinia: Revistë studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1990
Fq. 216
Pesha: 0.273 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Përshtypjet

Write your review

Studime Filologjike 1990, vol. 1

Studime Filologjike 1990, vol. 1

Write your review
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Përshtypje(t): 0

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar