• Ka mbaruar
Studime Filologjike 1986, vol. 1
  • Studime Filologjike 1986, vol. 1

Studime Filologjike 1986, vol. 1

350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Studime Filologjike 1986, vellimi 1
Gjinia: Revistë studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1986
Fq. 209
Pesha: 0.261 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Konkursi për Hymnin e Flamurit, 1937

Në këtë libër janë renditur një sërë këngësh të propozuara për himnin e flamurit. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve është e fortë dhe e qëndrueshme. Faqet nuk janë të njollosura nga koha.

Çmimi 9 000 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Çeta e Profetëve, Pjetër Bogdani

Vepra e Pjetër Bogdanit zë një vend të veçantë midis veprave të autorëve tanë të shekujve XVI – XVII si nga shkalla e përpunimit gjuhësor, ashtu edhe nga përmbajtja e larmishme dhe nga karakteri kryesisht origjinal i saj.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)