• Banner

  • Çmim i zbritur
Studime historike 1978, vol.3
  • Studime historike 1978, vol.3
  • Studime historike 1978, vol.3

Studime historike 1978, vol.3

350 Lekë
298 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Studime historike 1978, vëllimi i trete
Gjinia: Revistë Studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1978
Fq.252
Pesha: 0.304 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 68 000 Lekë Çmimi i zakonshëm 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)