• Banner

Studime historike 1975, vol.1
  • Studime historike 1975, vol.1
  • Studime historike 1975, vol.1

Studime historike 1975, vol.1

350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Studime historike 1975, vëllimi i pare
Gjinia: Revistë Studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1975
Fq. 245
Pesha: 0.309 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Kemal Ataturk, Ismet Toto, 1935

(0)

Ky botim është biografia e parë mbi Qemal Ataturkun në shqip. Lidhja e faqeve të librit nuk është tepër e qëndrueshme. Faqet e librit janë të zverdhura dhe në to ka disa njolla për shkak të kohës.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)