• Banner

  • Ka mbaruar
 Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako
  •  Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Origjinali: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Gjinia: Biografi
Autori: Piro Tako
Shtëpia botuese: 8 Nentori
Viti: 1980
Fq. 415
Pesha: 0.369 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)