Libra të vjetër

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi!  Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako Shfaq të madhe

Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Produkt i ri

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$5.63

-20%

$7.04

Më shumë informacione

Titulli: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Origjinali: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Gjinia: Biografi
Autori: Piro Tako
Shtëpia botuese: 8 Nentori
Viti: 1980
Fq. 415
Pesha: 0.369 kg

Reviews

Write a review

 Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)