• Ka mbaruar
Nentori 1980, vol.7
  • Nentori 1980, vol.7

Nentori 1980, vol.7

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1980, vol.7
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1980
Fq.263
Pesha: 0.264 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Njohuni të ndryshme, klasa e pestë

Në këtë libër ka informacione të ndryshme mbi shkencat e natyrës si: matematikë, botanikë, gjeologji, fizikë dhe higjienë.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Artikujt e fundit në gjendje

Botuesi: Te tjere

Arithmetika praktike, 1941

Lidhja e faqeve të librit nuk është shumë e qëndrueshme. Në faqet e para të librit është shkruar emri i një personi.

Çmimi 1 800 Lekë
More
Artikujt e fundit në gjendje
Përshtypjet (0)