• Banner

Stina e Armeve, Petro Marko
  • Stina e Armeve, Petro Marko

Stina e Armëve, Petro Marko

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Stina e Armeve
Gjinia: Roman
Autori: Petro Marko
Shtëpia botuese: Naim Frasheri
Viti: 1966
Fq. 534
Pesha: 0.348 kg

Detajet e librit
Naim Frashëri
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 9 000 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)