• Banner

 Nentori 1984, vol.10
  •  Nentori 1984, vol.10

Nentori 1984, vol.10

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1984, vol.10
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1984
Fq.247
Pesha: 0.222 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historia e Shqiperise, vol. 2-4

(0)

Vëllimi parashtron historinë e Shqipërisë. Vepra është botuar para vitit 1990 dhe është interesante të shihet mënyra e interpretimit të ngjarjeve historike të popullit tonë nën vijën e partisë – shtet.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)