• Banner

Studime filologjike 1989, vol. 2
  • Studime filologjike 1989, vol. 2
  • Studime filologjike 1989, vol. 2

Studime filologjike 1989, vol. 2

350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Studime filologjike 1989, vëllimi i dytë
Gjinia: Revistë studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSH
Viti: 1989
Fq. 232
Pesha: 0.281 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poetet e medhenj t’Italis, vol. 1+2

(0)

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Çmimi 16 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)