All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Studime filologjike 1989, vol. 2
  • Studime filologjike 1989, vol. 2
  • Studime filologjike 1989, vol. 2

Studime filologjike 1989, vol. 2

Rating 
ALL350.00
ALL280.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Studime filologjike 1989, vëllimi i dytë
Category: Cultural paper
Publisher: Akademia e Shkencave e RPSH
Year: 1989
Pgs: 232
Weight: 0.281 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Studime filologjike 1989, vol. 2

Studime filologjike 1989, vol. 2

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fluturim naten, Toka e njerezve, Princi i Vogel, Antuan de Sent-Ekzyperi

Përshtypje(t): 0

Ky vëllim përfaqëson një botim të rrallë ku janë përmbledhur tri novelat më të mira dhe më të famshme të Ekzyperisë. Një vëllim i tillë nuk është ribotuar sërish pas viteve '90. Libri është në gjendje mjaft të mirë. Faqet e tij janë të zverdhura për shkak të kohës.

Çmimi 560,00 Lekë Çmimi i zakonshëm 700,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok