Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920, Grup Autorësh
  • Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920, Grup Autorësh

Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920, Grup Autorësh

Rating 
ALL1,000.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920
Category: History
Author: Grup Autorësh
Publisher: Instituti i Historisë dhe Gjuhësisë, Instituti i Folklorit
Year: 1970
Pgs: 368
Weight: 0.460 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920, Grup Autorësh

Kujtime dhe këngë popullore për luftën çlirimtare të viteve 1918-1920, Grup Autorësh

Write your review
16 other products in the same category: