Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
  • Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

Rating 
ALL800.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
Original: Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
Category: History
Publisher: Akademia e Shkencave e RPSSH
Year: 1977
Pgs: 212
Weight: 0.193 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poesie e prose, Migjeni, 1962

Përshtypje(t): 0

Në këtë botim janë paraqitur disa nga shkrimet më të rëndësishme të Migjenit në italisht si: Këngët e Mjerimit, Këngët e Rinisë, Novelat e Qytetit të Veriut etj. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve të tij është e qëndrueshme.

Çmimi 1 600,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok