• Banner

Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic
  • Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic

Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic

ALL800
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Vjersha dhe poema të zgjedhura
Category: Poetry, poem
Author: Adam Mickieviç
Albanian translator: Lasgush Poradeci, Ismail Kadare, Aurel Plasari, E. Plumbi
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1980
Pgs: 376
Weight: 0.312 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Arti popullor në Shqipëri

(0)

Title: Arti popullor në Shqipëri (hard cover)Category: Art, culturePublisher: Akademia e Shkencave e RP të Shqipërisë, Instituti i Historisë, Sektori i EtnografisëYear: 1976Pgs: 157Weight: 2.033 kg.

Price ALL6,400
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)