• Banner

  • Out-of-Stock

Fizika për shkallën e naltë të shkollavet të mesme, 1941

Lidhja e faqeve të librit është e mirë. Në dy faqet e para të librit dhe në faqen e fundit është shkruar emri i një personi. Në përgjithësi, libri është në gjendje të mirë.

ALL2,500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Fizika për shkallën e naltë të shkollavet të mesme, vëllimi i parë
Original: Fizika për shkallën e naltë të shkollavet të mesme, vëllimi i parë
Category: Educational
Publisher: Botim i Ministris s' Arsimit
Year: 1941
Pgs. 364
Weight: 0.371 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:
Comments (0)