Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Titujt e nderit dhe dekoratat e Republikes Popullore Socialiste te Shqiperise, 1982

Rating 
ALL4,500.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Titujt e nderit dhe dekoratat e Republikës Popullore Socialiste të Shqipërisë (hard cover)
Original: Titujt e nderit dhe dekoratat e Republikës Popullore Socialiste të Shqipërisë
Category: Album
Publisher: Shtypshkronja e Re
Year: 1982
Pgs. 200
Weight: 0.558 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Titujt e nderit dhe dekoratat e Republikes Popullore Socialiste te Shqiperise, 1982

Titujt e nderit dhe dekoratat e Republikes Popullore Socialiste te Shqiperise, 1982

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Nentori 1978, vol.1

Review(s): 0

Titulli: Nentori 1978, vol.1Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike Viti: 1978Fq. 287Pesha: 0.244 kg

Price $3.80
More
There are not enough products in stock