• Banner

  • Out-of-Stock
Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi
  • Kritike dhe estetike, Ernest Koliqi

Kritikë dhe estetikë, Ernest Koliqi

ALL600
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Kritikë dhe estetikë
Category: Essay
Author:  Ernest Koliqi
Publisher: Apollonia
Year: 1999
Pgs: 320
Weight: 0.334 kg.
ISBN: 978-99927-618-9-X

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like

Publisher: Buzuku

Hija e maleve, Ernest Koliqi

Në "Hija e maleve", Koliqi jo vetëm trajtoi një tematikë me interes nga bota jonë, por ia doli që t'i shtjellojë ato me mjeshtëri dhe të arrijë një nivel të ngritur të komunikimit artistik. Ç'është e vërteta, këto krijime përbëjnë shembuj konkretë e të rëndësishëm të prozës moderne shqipe.

Price ALL450
More
Out-of-Stock
16 other products in the same category:
Comments (0)