• Banner

  • Out-of-Stock
Jete njerezish te shquar te lashtesise,  Plutarku
  • Jete njerezish te shquar te lashtesise,  Plutarku

Jetë njerëzish të shquar të lashtësisë, Plutarku

ALL700
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Jetë njerëzish të shquar të lashtësisë
Category: Novel
Author: Plutarku
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1980
Pgs: 322
Weight: 0.280 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like

Publisher: Plejad

Jetë paralele, Plutarku, vol. 1

Plutarku, biografi dhe kronikani i parë modern i Mark Antony-t, CÆsar-it, Pericles-it dhe Brutus-it, është jo më pak real për ne sesa temat mitike të tij. Faktet e njohura të jetës së tij janë të pakta, por janë të mjaftueshme për të dhënë një paraqitje të shkurtër dhe të larmishme të Plutarkut.

Price ALL1,500
More
In stock
16 other products in the same category:
Comments (0)