• Banner

  • Out-of-Stock

Ujrat Pranverore, I.S. Turgenjev

ALL400
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Ujrat Pranverore

Category: Novel

Author: I.S. Turgenjev

Albanian translator: Jorgo Bllaci

Publisher: Dea

Year: 1992

Pgs: 200

Weight: 0.095 kg

This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Poetët e mëdhenj t'Italis, vol. 1+2

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Price ALL16,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)