All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica
  • Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

Rating 
ALL400.00
ALL360.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Përshtypje
Category: Poetry
Author: Giuseppe Schiro' di Modica
Publisher: Mondo Albanese
Year: 1984
Pgs: 46
Weight: 0.081 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gjuha letrare kombetare shqipe dhe epoka jone

Përshtypje(t): 0

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Çmimi 9,60 € Çmimi i rregullt 10,68 €
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok