• Banner

Studime filologjike 1988, vol. 1
  • Studime filologjike 1988, vol. 1
  • Studime filologjike 1988, vol. 1

Studime filologjike 1988, vol. 1

ALL350
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Studime filologjike 1988, vëllimi i parë
Category: Cultural paper
Publisher: Akademia e Shkencave e RPSH
Year: 1988
Pgs: 232
Weight: 0.323 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Comments (0)