• Banner

  • Reduced price
Foma Gordejev, Maksim Gorki
  • Foma Gordejev, Maksim Gorki

Foma Gordejev, Maksim Gorki

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Foma Gordejev
Original: Foma Gordejev
Category: Novel
Author: Maksim Gorki
Albanian translator: Petro Zheji
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1973
Pgs: 326
Weight: 0.250 kg

Product Details
Naim Frashëri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Publisher: Mitrush Kuteli

Njëzet e gjashtë dhe një, Maksim Gorki

(0)

Tregimet që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje janë botuar mes viteve 1895 – 1913 dhe i takojnë rinisë letrare të shkrimtarit rus Maksim Gorki (1868 – 1936). Personazhet e tyre janë njerëz me tipare të forta, me pasione të forta, që duan fort lirinë e tyre, jetën, që dashurojnë fort dhe po ashtu urrejnë me forcë.

Price ALL825 Regular price ALL970
More
In stock
16 other products in the same category:
chat Comments (0)